20 July 2019 -->

Tournament calendar - B12

   Number Time Home team Away team Result Field Phase Age class Group

B12

 

02 July 2018

   259 09:30 AVADAS C.D. PROMESAS DEL NORTE 0 - 3 Benidorm - C.D. Guillermo Amor - 8 a-side (1) Group stage B12 7
   260 09:30 BRAZUCA FA IMD MORA 2 - 5 Benidorm - C.D. Guillermo Amor - 8 a-side (2) Group stage B12 5
   261 09:30 SEL. L´ALCOIA CEREZAS ORIANA SELECCION SOCCER TEAM ( B ) 0 - 0 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (1) Group stage B12 2
   262 09:30 ARAVACA C.F. CULTURAL Y DEPORTIVA LEONESA 1 - 5 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (2) Group stage B12 8
   263 10:30 AL-AHLI CLUB C.D. JUVENTUD DE HUESCA 0 - 11 Calpe - Polideportivo - 8 a-side (1) Group stage B12 6
   264 10:30 MADRID PROMESAS U.D. CANALS ( A ) 0 - 4 Polop - Nou Terol - 8 a-side (1) Group stage B12 5
   265 10:30 JUVENTUS ACADEMY BH C.D.SPORTING CARBAJOSA 0 - 4 Villajoyosa - Ciutat Esportiva Calsita - 8 a-side (1) Group stage B12 2
   266 11:30 VILLAJOYOSA C.F. NEW TEAM MADRID 1 - 7 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (2) Group stage B12 7
   267 11:30 C.D.E. ALBASIT VALENCIA CRACKS 3 - 2 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (1) Group stage B12 8
   268 11:30 ARSENAL SOCCER SCHOOLS USA CIUDAD REAL C.F. 3 - 2 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (2) Group stage B12 1
   269 11:30 AT. CALLOSA C.F. U.D. CANALS ( B ) 0 - 8 Polop - Nou Terol - 8 a-side (1) Group stage B12 1
   270 12:30 C.D. VILLA DE ALBOX C.D. FÚTBOL BASE TOMELLOSO 1 - 2 Benidorm - C.D. Guillermo Amor - 8 a-side (1) Group stage B12 3
   271 12:30 E.M.F. ALTEA SELECCION SOCCER TEAM ( A ) 0 - 5 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (1) Group stage B12 6
   272 16:30 C.D.MADRILEÑO C.F. CIUDAD DE BENIDORM 0 - 1 Benidorm - C.D. Guillermo Amor - 8 a-side (1) Group stage B12 3
   273 16:30 CIUTAT DE XÀTIVA TED ISTANBUL C.S.C. 3 - 0 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (2) Group stage B12 4
   274 17:30 ULTIMATE MADRID CALPE C.F. 1 - 0 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (1) Group stage B12 4
 

03 July 2018

   275 10:00 U.D. CANALS ( A ) BRAZUCA FA 10 - 0 Benidorm - C.D. Guillermo Amor - 8 a-side (1) Group stage B12 5
   276 10:00 U.D. CANALS ( B ) ARSENAL SOCCER SCHOOLS USA 7 - 1 Benidorm - C.D. Guillermo Amor - 8 a-side (2) Group stage B12 1
   277 10:00 SELECCION SOCCER TEAM ( A ) AL-AHLI CLUB 13 - 0 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (2) Group stage B12 6
   278 10:00 SELECCION SOCCER TEAM ( B ) JUVENTUS ACADEMY BH 12 - 0 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (1) Group stage B12 2
   279 11:00 CALPE C.F. CIUTAT DE XÀTIVA 0 - 3 Benidorm - C.D. Guillermo Amor - 8 a-side (1) Group stage B12 4
   280 11:00 NEW TEAM MADRID AVADAS 5 - 2 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (2) Group stage B12 7
   281 11:00 CIUDAD REAL C.F. AT. CALLOSA C.F. 2 - 1 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (2) Group stage B12 1
   282 11:15 C.D. PROMESAS DEL NORTE VILLAJOYOSA C.F. 4 - 0 El Campello - Polideportivo El Vincle - 8 a-side (1) Group stage B12 7
   283 12:00 VALENCIA CRACKS ARAVACA C.F. 1 - 4 Benidorm - C.D. Guillermo Amor - 8 a-side (1) Group stage B12 8
   284 12:00 CULTURAL Y DEPORTIVA LEONESA C.D.E. ALBASIT 7 - 0 Calpe - Polideportivo - 8 a-side (1) Group stage B12 8
   285 12:00 C.D. JUVENTUD DE HUESCA E.M.F. ALTEA 2 - 0 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (1) Group stage B12 6
   286 17:00 C.F. CIUDAD DE BENIDORM C.D. VILLA DE ALBOX 4 - 1 Benidorm - C.D. Guillermo Amor - 8 a-side (1) Group stage B12 3
   287 17:00 C.D. FÚTBOL BASE TOMELLOSO C.D.MADRILEÑO 0 - 5 Benidorm - C.D. Guillermo Amor - 8 a-side (2) Group stage B12 3
   288 17:00 TED ISTANBUL C.S.C. ULTIMATE MADRID 0 - 3 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (2) Group stage B12 4
   289 18:00 C.D.SPORTING CARBAJOSA SEL. L´ALCOIA CEREZAS ORIANA 1 - 10 Benidorm - C.D. Guillermo Amor - 8 a-side (2) Group stage B12 2
   290 18:00 IMD MORA MADRID PROMESAS 2 - 2 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (2) Group stage B12 5
 

04 July 2018

   291 10:00 C.D. FÚTBOL BASE TOMELLOSO C.F. CIUDAD DE BENIDORM 0 - 3 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (2) Group stage B12 3
   292 10:00 C.D. VILLA DE ALBOX C.D.MADRILEÑO 1 - 5 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (1) Group stage B12 3
   293 10:00 C.D. JUVENTUD DE HUESCA SELECCION SOCCER TEAM ( A ) 1 - 3 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (2) Group stage B12 6
   294 10:00 AL-AHLI CLUB E.M.F. ALTEA 0 - 4 Villajoyosa - Ciutat Esportiva Calsita - 8 a-side (1) Group stage B12 6
   295 11:00 JUVENTUS ACADEMY BH SEL. L´ALCOIA CEREZAS ORIANA 0 - 12 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (2) Group stage B12 2
   296 11:00 TED ISTANBUL C.S.C. CALPE C.F. 0 - 3 Calpe - Polideportivo - 8 a-side (1) Group stage B12 4
   297 11:00 C.D.SPORTING CARBAJOSA SELECCION SOCCER TEAM ( B ) 0 - 10 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (2) Group stage B12 2
   298 11:00 CIUTAT DE XÀTIVA ULTIMATE MADRID 3 - 0 Polop - Nou Terol - 8 a-side (1) Group stage B12 4
   299 17:00 ARAVACA C.F. C.D.E. ALBASIT 5 - 0 Benidorm - C.D. Guillermo Amor - 8 a-side (2) Group stage B12 8
   300 17:00 NEW TEAM MADRID C.D. PROMESAS DEL NORTE 1 - 0 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (1) Group stage B12 7
   301 17:00 CULTURAL Y DEPORTIVA LEONESA VALENCIA CRACKS 1 - 0 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (2) Group stage B12 8
   302 17:00 VILLAJOYOSA C.F. AVADAS 4 - 1 Villajoyosa - Ciutat Esportiva Calsita - 8 a-side (1) Group stage B12 7
   303 18:00 ARSENAL SOCCER SCHOOLS USA AT. CALLOSA C.F. 5 - 0 Benidorm - C.D. Guillermo Amor - 8 a-side (1) Group stage B12 1
   304 18:00 CIUDAD REAL C.F. U.D. CANALS ( B ) 0 - 1 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (1) Group stage B12 1
   305 19:00 IMD MORA U.D. CANALS ( A ) 0 - 3 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (1) Group stage B12 5
   306 19:00 BRAZUCA FA MADRID PROMESAS 0 - 9 Villajoyosa - Ciutat Esportiva Calsita - 8 a-side (1) Group stage B12 5
 

05 July 2018

   307 11:00 C.D. FÚTBOL BASE TOMELLOSO TED ISTANBUL C.S.C. 3 - 0 Benidorm - C.D. Guillermo Amor - 8 a-side (1) Play offs B B12 Round of 16
   308 11:00 CIUDAD REAL C.F. JUVENTUS ACADEMY BH 3 - 0 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (1) Play offs B B12 Round of 16
   309 11:00 VILLAJOYOSA C.F. VALENCIA CRACKS 4 - 1 Polop - Nou Terol - 8 a-side (1) Play offs B B12 Round of 16
   310 11:00 IMD MORA AL-AHLI CLUB 4 - 2 Villajoyosa - Ciutat Esportiva Calsita - 8 a-side (1) Play offs B B12 Round of 16
   311 12:00 E.M.F. ALTEA BRAZUCA FA 3 - 0 Benidorm - C.D. Guillermo Amor - 8 a-side (1) Play offs B B12 Round of 16
   312 12:00 C.D.SPORTING CARBAJOSA AT. CALLOSA C.F. 2 - 3 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (1) Play offs B B12 Round of 16
   313 12:00 CALPE C.F. C.D. VILLA DE ALBOX 3 - 4 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (2) Play offs B B12 Round of 16
   314 12:00 C.D.E. ALBASIT AVADAS 1 - 4 Villajoyosa - Ciutat Esportiva Calsita - 8 a-side (1) Play offs B B12 Round of 16
   315 19:00 AT. CALLOSA C.F. C.D. VILLA DE ALBOX 0 - 3 Benidorm - C.D. Guillermo Amor - 8 a-side (1) Play offs B B12 Quarter-finals
   316 19:00 IMD MORA VILLAJOYOSA C.F. 4 - 3 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (1) Play offs B B12 Quarter-finals
   317 19:00 E.M.F. ALTEA AVADAS 3 - 1 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (2) Play offs B B12 Quarter-finals
   318 19:00 CIUDAD REAL C.F. C.D. FÚTBOL BASE TOMELLOSO 3 - 0 Villajoyosa - Ciutat Esportiva Calsita - 8 a-side (1) Play offs B B12 Quarter-finals
   322 17:00 U.D. CANALS ( A ) C.D. JUVENTUD DE HUESCA 8 - 0 Benidorm - C.D. Guillermo Amor - 8 a-side (1) Play offs A B12 Round of 16
   323 17:00 NEW TEAM MADRID ARAVACA C.F. 5 - 4 Benidorm - C.D. Guillermo Amor - 8 a-side (2) Play offs A B12 Round of 16
   324 17:00 U.D. CANALS ( B ) SEL. L´ALCOIA CEREZAS ORIANA 2 - 3 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (1) Play offs A B12 Round of 16
   325 17:00 C.F. CIUDAD DE BENIDORM ULTIMATE MADRID 2 - 0 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (2) Play offs A B12 Round of 16
   326 17:00 CIUTAT DE XÀTIVA C.D.MADRILEÑO 2 - 1 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (1) Play offs A B12 Round of 16
   327 17:00 SELECCION SOCCER TEAM ( A ) MADRID PROMESAS 4 - 2 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (2) Play offs A B12 Round of 16
   328 17:00 CULTURAL Y DEPORTIVA LEONESA C.D. PROMESAS DEL NORTE 0 - 1 Polop - Nou Terol - 8 a-side (1) Play offs A B12 Round of 16
   329 17:00 SELECCION SOCCER TEAM ( B ) ARSENAL SOCCER SCHOOLS USA 5 - 0 Villajoyosa - Ciutat Esportiva Calsita - 8 a-side (1) Play offs A B12 Round of 16
 

06 July 2018

   319 12:00 CIUDAD REAL C.F. IMD MORA 7 - 8 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (1) Play offs B B12 Semi-finals
   320 12:00 C.D. VILLA DE ALBOX E.M.F. ALTEA 4 - 2 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (1) Play offs B B12 Semi-finals
   321 19:00 IMD MORA C.D. VILLA DE ALBOX 0 - 1 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (1) Play offs B B12 Final
   330 11:00 SELECCION SOCCER TEAM ( B ) CIUTAT DE XÀTIVA 7 - 8 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (2) Play offs A B12 Quarter-finals
   331 11:00 SEL. L´ALCOIA CEREZAS ORIANA C.F. CIUDAD DE BENIDORM 0 - 2 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (1) Play offs A B12 Quarter-finals
   332 11:00 U.D. CANALS ( A ) NEW TEAM MADRID 3 - 0 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (2) Play offs A B12 Quarter-finals
   333 11:00 SELECCION SOCCER TEAM ( A ) C.D. PROMESAS DEL NORTE 4 - 2 Villajoyosa - Ciutat Esportiva Calsita - 8 a-side (1) Play offs A B12 Quarter-finals
   334 19:00 CIUTAT DE XÀTIVA SELECCION SOCCER TEAM ( A ) 1 - 0 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (2) Play offs A B12 Semi-finals
   335 19:00 C.F. CIUDAD DE BENIDORM U.D. CANALS ( A ) 5 - 6 Villajoyosa - Ciutat Esportiva Calsita - 8 a-side (1) Play offs A B12 Semi-finals
 

07 July 2018

   336 12:30 U.D. CANALS ( A ) CIUTAT DE XÀTIVA 2 - 1 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (1) Play offs A B12 Final