17 November 2019 -->

Tournament calendar - B11

   Number Time Home team Away team Result Field Phase Age class Group

B11

 

02 July 2018

   337 09:30 E.M.F. ALTEA AL-AHLI CLUB ( B ) 13 - 0 Calpe - Polideportivo - 8 a-side (1) Group stage B11 2
   338 09:30 U.D. CANALS FITA JAPAN SELECT 3 - 1 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (1) Group stage B11 3
   339 10:30 C.D. PROMESAS DEL NORTE IMD MORA 1 - 2 Benidorm - C.D. Guillermo Amor - 8 a-side (1) Group stage B11 4
   340 10:30 AVADAS CULTURAL Y DEPORTIVA LEONESA 1 - 2 Benidorm - C.D. Guillermo Amor - 8 a-side (2) Group stage B11 1
   341 11:30 AL-AHLI CLUB ( A ) C.F. CIUDAD DE BENIDORM 1 - 6 Calpe - Polideportivo - 8 a-side (1) Group stage B11 4
   342 12:30 SELECCION SOCCER TEAM ULTIMATE MADRID 1 - 1 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (2) Group stage B11 2
   343 12:30 C.D.E. ALBASIT DEUTSCHE SCHULE 6 - 1 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (1) Group stage B11 3
   344 17:30 FUNDACIÓN BENIDORM C.D. SEL. L´ALCOIA CEREZAS ORIANA 4 - 2 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (2) Group stage B11 1
 

03 July 2018

   345 09:15 C.F. CIUDAD DE BENIDORM C.D. PROMESAS DEL NORTE 4 - 1 El Campello - Polideportivo El Vincle - 8 a-side (1) Group stage B11 4
   346 10:00 SEL. L´ALCOIA CEREZAS ORIANA AVADAS 4 - 1 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (1) Group stage B11 1
   347 11:00 AL-AHLI CLUB ( B ) SELECCION SOCCER TEAM 0 - 20 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (1) Group stage B11 2
   348 11:00 DEUTSCHE SCHULE U.D. CANALS 1 - 3 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (1) Group stage B11 3
   349 12:00 IMD MORA AL-AHLI CLUB ( A ) 12 - 0 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (1) Group stage B11 4
   350 18:00 CULTURAL Y DEPORTIVA LEONESA FUNDACIÓN BENIDORM C.D. 7 - 1 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (2) Group stage B11 1
   351 19:00 FITA JAPAN SELECT C.D.E. ALBASIT 2 - 3 Benidorm - C.D. Guillermo Amor - 8 a-side (1) Group stage B11 3
   352 19:00 ULTIMATE MADRID E.M.F. ALTEA 1 - 0 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (2) Group stage B11 2
 

04 July 2018

   353 11:00 IMD MORA C.F. CIUDAD DE BENIDORM 2 - 2 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (1) Group stage B11 4
   354 11:00 C.D. PROMESAS DEL NORTE AL-AHLI CLUB ( A ) 10 - 0 Villajoyosa - Ciutat Esportiva Calsita - 8 a-side (1) Group stage B11 4
   355 17:00 U.D. CANALS C.D.E. ALBASIT 4 - 1 Benidorm - C.D. Guillermo Amor - 8 a-side (1) Group stage B11 3
   356 17:00 AL-AHLI CLUB ( B ) ULTIMATE MADRID 0 - 7 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (1) Group stage B11 2
   357 17:00 E.M.F. ALTEA SELECCION SOCCER TEAM 0 - 6 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (2) Group stage B11 2
   358 18:00 FITA JAPAN SELECT DEUTSCHE SCHULE 4 - 0 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (1) Group stage B11 3
   359 18:00 CULTURAL Y DEPORTIVA LEONESA SEL. L´ALCOIA CEREZAS ORIANA 1 - 0 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (2) Group stage B11 1
   360 18:00 AVADAS FUNDACIÓN BENIDORM C.D. 0 - 4 Villajoyosa - Ciutat Esportiva Calsita - 8 a-side (1) Group stage B11 1
 

05 July 2018

   361 10:00 FITA JAPAN SELECT AL-AHLI CLUB ( A ) 14 - 0 Benidorm - C.D. Guillermo Amor - 8 a-side (1) Play offs B B11 Quarter-finals
   362 10:00 SEL. L´ALCOIA CEREZAS ORIANA AL-AHLI CLUB ( B ) 12 - 0 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (1) Play offs B B11 Quarter-finals
   363 10:00 C.D. PROMESAS DEL NORTE DEUTSCHE SCHULE 2 - 1 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (1) Play offs B B11 Quarter-finals
   364 10:00 E.M.F. ALTEA AVADAS 3 - 2 Villajoyosa - Ciutat Esportiva Calsita - 8 a-side (1) Play offs B B11 Quarter-finals
   368 18:00 CULTURAL Y DEPORTIVA LEONESA ULTIMATE MADRID 2 - 0 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (1) Play offs A B11 Quarter-finals
   369 18:00 SELECCION SOCCER TEAM FUNDACIÓN BENIDORM C.D. 2 - 1 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (1) Play offs A B11 Quarter-finals
   370 18:00 IMD MORA C.D.E. ALBASIT 5 - 1 Polop - Nou Terol - 8 a-side (1) Play offs A B11 Quarter-finals
   371 18:00 U.D. CANALS C.F. CIUDAD DE BENIDORM 3 - 1 Villajoyosa - Ciutat Esportiva Calsita - 8 a-side (1) Play offs A B11 Quarter-finals
 

06 July 2018

   365 10:00 SEL. L´ALCOIA CEREZAS ORIANA FITA JAPAN SELECT 3 - 2 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (1) Play offs B B11 Semi-finals
   366 11:00 E.M.F. ALTEA C.D. PROMESAS DEL NORTE 0 - 8 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (1) Play offs B B11 Semi-finals
   367 18:00 SEL. L´ALCOIA CEREZAS ORIANA C.D. PROMESAS DEL NORTE 7 - 3 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (2) Play offs B B11 Final
   372 17:00 CULTURAL Y DEPORTIVA LEONESA U.D. CANALS 2 - 0 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (2) Play offs A B11 Semi-finals
   373 17:00 SELECCION SOCCER TEAM IMD MORA 2 - 0 Villajoyosa - Ciutat Esportiva Calsita - 8 a-side (1) Play offs A B11 Semi-finals
 

07 July 2018

   374 09:30 CULTURAL Y DEPORTIVA LEONESA SELECCION SOCCER TEAM 3 - 0 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (1) Play offs A B11 Final